ADAM MARCZUK "MAN OF THE MATCH" PRZECIWKO FC AUGSBURG

FC Augsburg ledwo uniknął pucharowej wpadki z klubem Oberligi Greifswalder FC i z wielkim trudem awansował do drugiej rundy.

Greifswalder FC mail wymarzony początek i już w 3. minucie wyszedł na prowadzenie dzięki bramce z kontry.

Rafał Gikiewicz, bramkarz drużyny 1. Bundesligi FC Augsburg, czekał na swoją przeciwną stronę już po 45 minutach. Gikiewicz pogratulował swojemu koledze Adamowi Marczukowi jego dotychczasowego znakomitego występu. Bramkarz Greifswalder FC odegrał ważną rolę w meczu pucharowego, przyznał to Gikiewicz.

FC Augsburg przez długi czas borykał się z problemami. Byli niemal wyłącznie w posiadaniu piłki, ale nie potrafili znaleźć sobie miejsca. Wynikało to również z tego, że często grali za wolno i za mało się ruszali. Islandzki napastnik FC Augsburg stracił jednak kilka strzałów na rzecz bramkarza Greifswaldu, Adama Marczuka.

Na "Man of the Match" wybrany został bramkarz Greifswaldu, Adam Marczuk, który długo utrzymywał czystość we własnej bramce przed zawodnikami Augsburga. Adam Marczuk odegrał dużą rolę w zdobyciu wyniku 1:1 do połowy spotkania i że porażka nie zakończyła się już bardziej oczywista.

Na uwagę zasługuje jednak cała drużyna Greifswalder FC, która jest w znakomitej formie i w tym sezonie celuje w awans do niemieckiej Regionalligi.

Futball Nation Sportsmanagement gratuluje Greifswald FC mocnego występu i cieszymy się, że bramkarz Adam Marczuk, który jest pod opieką naszej agencji, mógł pokazać i podkreślić swój potencjał.

Życzymy Adamowi i całemu Greifswalder FC wszystkiego najlepszego w nadchodzącym sezonie 2021/22 - sezonu bez kontuzji i z osiągnięciem wyznaczonych celów.